O nas

End Century Cars to rodzinna wypożyczalnia samochodów osobowych oraz warsztat ich utrzymania, zlokalizowane w Legionowie. U nas oprócz samochodów powszechnie dostępnych masz możliwość wypożyczenia aut, których nie spotkasz już w ruchu ulicznym. Aut subiektywnie ciekawych. Możesz zobaczyć i poczuć jakie były standardy wykonania, obsługi, komfortu i bezpieczeństwa wybranych samochodów osobowych w latach 70-tych, 80-tych i 90-tych dwudziestego wieku. Samochodów, które w czasach, gdy na polskich ulicach królowały „Maluchy”, „Duże Fiaty”, Polonezy i Fiaty Cinquecento wyróżniały się na ulicach swoją stylistyką.

Oferujemy wynajem wybranych samochodów osobowych do samodzielnego prowadzenia lub dostępne z kierowcą. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, na bieżąco serwisowane i bezpieczne.

Nasze usługi obejmują również dostarczenie pojazdu do wybranego miejsca na terenie Warszawy, Modlina, Legionowa lub Serocka (do 40 km od siedziby firmy) – zgodnie z cennikiem.

Zadzwoń lub napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę wynajęcia wybranego auta na dany okres, z wybraną opcją ubezpieczenia i ewentualnym wyposażeniem dodatkowym. Możesz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, aby zagwarantować sobie dostępność wybranego pojazdu – wyślij e-mail rezerwacyjny na adres info@endcenturycars.pl lub zadzwoń do nas – tel. +48 606-201-516. Nasza obsługa klienta jest dostępna 7 dni w tygodniu, od godz. 7:00 do 22:00.

Nasza siedziba znajduje się w odległości 800 metrów od stacji PKP Legionowo. Doskonały dojazd kolejką SKM linii S-3 lub KM linii RL ze stacji Warszawa Centralna (30 min.) i z Lotniska im. F.Chopina (ok. 50 min.) lub linii SKM S-9 i KM R90 ze stacji Warszawa Gdańska (22 min.) a także pociągami Kolei Mazowieckich linii RL i R90 ze stacji Modlin (16 minut). Naszych klientów odbierzemy i odwieziemy na stację Legionowo.

Sympatyzujemy z klasyczną motoryzacją, doceniamy podróże pojazdami „z duszą”. Od 23 lat utrzymujemy w sprawności samochody marki Renault 4, które według współczesnych standardów produkcji powinny już dawno zakończyć swój żywot.

W naszej ofercie mamy także młodsze pojazdy, które subiektywnie wydają nam się po prostu ciekawe i warte zachowania w dobrym stanie przez wiele lat.

Dodatkowo oferujemy możliwość wypożyczenia bagażnika dachowego (paka) Thule Atlantis 600, uchwytów rowerowych Thule oraz innego wyposażenia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:    tel.: +48 606-201-516,     e-mail: info@endcenturycars.pl

[gdpr_preferences text=”Ustawienia cookies”]