Honda Civic 1.4 GL

Honda Civic 1.4 GL

Honda Civic IV generacji z dwugaźnikowym silnikiem benzynowym o pojemności skokowej 1.4 litra i mocy 90 KM. Jest to samochód 5-osobowy, wyprodukowany w Japonii w roku 1991, model konstrukcyjny 1987. Pod koniec lat 80-tych XX wieku samochód ten jako nowy dostępny był w Polsce wyłącznie za dewizy, dla najlepiej sytuowanych obywateli. Po roku 1989 pojawiła się w Polsce niewielka sieć sprzedaży samochodów tej marki. Honda Civic wyróżniała się wtedy nowoczesną stylistyką i stanowiła obiekt pożądania polskich kierowców. Większość tych samochodów nie dotrwała do czasów dzisiejszych z uwagi na niską odporność na korozję, a ostatnie egzemplarze sporadycznie spotykane są na polskich ulicach.

Honda Civic produkowana jest od 1972 roku, przez kolejne generacje aż do dzisiaj (obecnie dostępna jest dziesiąta generacja tego modelu).

Prezentowany pojazd został zakupiony w warszawskim salonie sprzedaży rzeszowskiego importera „Sigma” i przetrwał do dziś w oryginalnym stanie, garażowany i użytkowany sporadycznie. Posiada opinię PZMot stwierdzającą, że pojazd spełnia kryteria pojazdu historycznego. Standardy obsługi i bezpieczeństwa naszego egzemplarza są właściwe dla lat produkcji modelu w wersji podstawowej: fabryczny brak ABS, ASR itp., poduszek powietrznych, napinaczy pasów, wspomagania kierownicy i klimatyzacji. Wyposażony jedynie we wspomaganie hamulców. Komfort: ogrzewanie, uchylne tylne szyby, radio kasetowe, centralny zamek. Przebieg aktualny 111 tys. km, stan techniczny i wizualny bardzo dobry. Honda pomimo braku wspomagania jest bardzo przyjemna w prowadzeniu, z pazurem i pomrukiem odpowiednim dla małego 4 cylindrowca Hondy.

Rezerwacje tego samochodu dokonujemy z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem.

 

Cena wypożyczenia:

1 doba2-3 dni4 dni+7 dni+14 dni+
Samochód120 zł120 zł115 zł99 zł92 zł
Kaucja zwrotna3 000 zł

 

Galeria: