Warunki

Aby wynająć pojazd, kierowca musi mieć ukończone co najmniej 25 lat oraz posiadać ważne prawo jazdy od co najmniej 36 miesięcy. Zagraniczne prawa jazdy są również akceptowane przy okazaniu drugiego dowodu tożsamości (paszportu, karty stałego pobytu, itp.).

Pojazdy są ubezpieczone w zakresie OC i NNW kierowcy i pasażerów wypożyczanego pojazdu – pakiet w podstawowej cenie wypożyczenia (karta „Cennik”). Dodatkowo oferujemy możliwość wyboru ubezpieczenia AC (Auto Casco) w dwóch opcjach udziału własnego (50% lub 0%) Najemcy w kosztach naprawy uszkodzeń pojazdu spowodowanych przez Najemcę. Przy wyborze ubezpieczenia AC pojazdu z udziałem własnym na poziomie 50% cena za wypożyczenie wyniesie stawkę podstawową + około 11%, a dla udziału własnego w kosztach naprawy spowodowanych przez Najemcę uszkodzeń pojazdu na poziomie 0% („pełne ubezpieczenie”) cena za wypożyczenie wyniesie stawkę podstawową + około 22%. W opcji „pełne ubezpieczenie” całkowita odpowiedzialność Najemcy za spowodowane przez niego uszkodzenia pojazdu ograniczona jest do kwoty 200 zł stanowiącej opłatę administracyjną z tytułu koniecznych działań Wynajmującego związanych z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, organizacją naprawy pojazdu i wyłączenia Pojazdu z możliwości najmu na okres trwania naprawy (tj. powstałych kosztów i strat z zasady nie objętych ubezpieczeniem). W opcji „pełne ubezpieczenie” oferujemy także podstawienie Najemcy auta zastępczego w dowolnym miejscu na terenie Polski – w przypadku usterki technicznej wynajętego pojazdu. W pozostałych opcjach ubezpieczenia (tj. „podstawowej” oraz „udział własny 50%”) – w przypadku usterki technicznej pojazdu pokrywamy oczywiście koszty naprawy samochodu, ale nie oferujemy auta zastępczego.

Pojazd przekazywany jest z pełnym bakiem paliwa i powinien być zwrócony również z pełnym bakiem. Płatność za wypożyczenie dokonywana jest z góry, w momencie podpisywania umowy najmu i przyjmowania pojazdu. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą. Dla wszystkich wynajmowanych pojazdów obowiązkowe jest wpłacenie kaucji. Kwota depozytu różni się w zależności od wynajmowanego pojazdu i wybranej opcji ubezpieczenia (przy wyborze „pełnego ubezpieczenia” kaucja jest niższa). Kaucja zostanie w całości zwrócona Najemcy po oddaniu pojazdu pod warunkiem, że pojazd nie doznał uszkodzeń w czasie jego użytkowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Tel. +48 606-201-516, e-mail: info@endcenturycars.pl